PRP plazmos injekcijos terapija plaukams

PRP plazmos injekcijos terapija plaukams

Žmogaus kūnas pasižymi nepaprastu gebėjimu gydyti savo pažeidimus – regeneruoti. Regeneracijos procese pagrindinį vaidmenį atlieka kamieninės ląstelės, o šio proceso veikimą skatina augimo faktoriai ir hormonai. PRP technologija medicinoje pirmą kartą buvo pritaikyta 1970m. Šią procedūrą išpopuliarino garsūs sportininkai norėdami kuo greičiau atsistatyti po patirtų traumų. PRP procedūra pagreitindavo ir užtikrindavo geresnį sužalotų raiščių, raumenų ir sanarių gijimą. Atlikti klinikiniai tyrimai parodė, kad PRP terapija yra veiksminga stiprinant plauko folikulus, skatinant plaukų augimą, gerinant odos būklę, gydant randus ir sprendžiant kitas estetines problemas. Atpigus technologijai PRP terapija plaukams yra plačiai taikoma estetinėje dermatologijoje.

Kaip yra atliekamas PRP terapija plaukams?

Iš paciento venos, kaip ir atliekant kraujo tyrimą, yra paimama 10-20 ml kraujo. Specialūs mėgintuvėliai su juose esančiu krauju yra įstatomi į centrifugą. Mėgintuvėliai centrifugoje stovi pakreipti reikiamu kampu, o centrifugos sukimosi greitis yra parinktas toks, kad visi už trombocitus sunkesni kraujo kūneliai nusėstų, o trombocitai liktų paviršiuje. Mėgintuvėlių viršutinėje dalyje likusi augimo faktoriais praturtinta plazma yra kruopščiai sutraukiama į injekcijoms skirtą švirkštą. Paruoštas preparatas yra mažomis dozėmis suleidžiamas į galvos skalpo, veido, dekoltė ar bet kurios kitos probleminės kūno zonos odą.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Rekomenduojame atlikti bent 4 PRP procedūras jas kartojant kas 4 savaites. Rezultatai yra matomi jau po pirmosios procedūros.

PRP procedūros privalumai

  • Stiprina plaukų folikulus
  • Skatina plaukų augimą
  • Skatina odos gijimą ir atsinaujinimą
  • Paprasta procedūra
  • Mažiausia šalutinių reiškinių tikimybė
  • Vienu metu atliekama daug injekcijų
  • Saugūs ir patikimi rezultatai
  • Greitas atsistatymo laikotarpis
  • Gražus ir natūraliai atrodantis galutinis rezultatas

Ar PRP terapija plaukams yra skausminga?

Daugeliu gydymo atvejų nereikia anestetikų. Jei pacientas pageidauja, galima naudoti nuskausminamąjį kremą.

Koks yra PRP terapijos poveikis?

PRP terapija plaukams stiprina plaukų folikulus, skatina plaukų augimą, atjaunina odą, gydo randus, mažina raukšles, odai suteikia skaistumo. Tai yra itin natūralus odos senėjimą stabdantis ir odos regeneraciją skatinantis gydymo būdas. Procedūrai naudojamas jūsų pačių kraujas. Iš karto po gydymo oda gali parausti, gali atsirasti dėmelių, bet būkite kantrūs. PRP procedūros teikiama nauda yra matoma bene ryškiausiai lyginant ją su kitomis panašiomis procedūromis.