Klausimai ir atsakymai

Kas yra plaukų persodinimas?

FUE (folikulų vieneto ištraukimas arba kartais vadinamas folikulų vieneto transplantacija) yra besiūlių ir besiūlių plaukų transplantacijos metodas, kai atskiri plaukų folikulai gaunami iš donoro kūno dalies, dažniausiai iš galvos šono ir nugaros. Tada šie atskiri folikulai persodinami į reikiamas vietas. Vyrams būdingi trūkstami plaukai galvos priekyje, kurie atrodo kaip klasikinė pasaga.

 Kiek kainuoja plaukų persodinimo FUE procedūra?

Procedūros kaina priklauso nuo skiepų skaičiaus ir persodinamo ploto sudėtingumo. Į visas nurodytas išlaidas įeina medicininės apžiūros, vaistai, paruošta operacinė ir profesionalūs, apmokyti plaukų persodinimo darbuotojai. Plaukų transplantacija yra sudėtingas procesas, o tikslų skiepų skaičių galima nustatyti tik procedūros metu. Plaukų transplantacijos kainą jūs nustatysite konsultacijos metu, kuri gali vykti tiek asmeniškai klinikoje, tiek per „Skype“ ir „Whatsapp“.

Kas yra plaukų persodinimas atliekant plaukų persodinimą?

Plaukų persodinimas yra plaukų persodinimo vienetas. Jame yra plaukų folikulas, kuris po transplantacijos sukuria naujus plaukus. Transplantaciją sudaro folikulai – paprastai nuo 1 iki 4 plaukų. Į tai taip pat atsižvelgiama apskaičiuojant visas plaukų persodinimo operacijos išlaidas. 

Kaip veikia plaukų persodinimo FUE metodas? 

Procedūros metu atskiri folikulai, dažniausiai nuo 1 iki 4 plaukų, pašalinami taikant vietinę nejautrą. Ekstrahavimo procedūra naudoja mikrochirurginį ekstrahavimo instrumentą, kurio skersmuo yra nuo 0,6 mm iki 1,0 mm, kad pašalintų folikulus. Tada chirurgas implantuoja folikulus atitinkamose vietose, naudodamas specializuotas mikropluošto adatas. Mūsų gydytojai yra plaukų įvedimo ekspertai, padėdami plaukus tinkamu kampu ir tankiu, kuris atitinka pradinį plaukų išdėstymą ir išvaizdą. Todėl jie bus panašūs į natūralius ir natūralius plaukų tipus.

Ar persodinti plaukai išlieka amžinai?

Taip. Tačiau svarbu užtikrinti, kad plaukų persodinimas būtų atliktas teisingai ir kad donoro plaukai būtų gaunami iš nuolatinės srities. Tai užtikrina, kad plaukų folikulai išlaikys dominuojantį faktorių, kuris yra atsparus hormonui DHT (dihidrotestosteronui), kuris yra atsakingas už plaukų slinkimą. 

Ar aš tinkamas kandidatas persodinti plaukus? 

Ne visos yra tinkamos plaukų transplantacijai. Norėdami tai nustatyti, turite atsižvelgti į daugelį veiksnių, kad išsiaiškintumėte kai kuriuos iš jų, pavyzdžiui, plaukų savybes, plaukų sklaidą, praradimo kiekį, galvos dydį, plaukų kiekį, kurį norite atkurti ir atkurti, plaukų apimtį. Tiksliausias būdas nustatyti jūsų tinkamumą ir galimybes yra konsultuojantis su mūsų klinikos gydytojais. Jos metu galite tiksliai įvertinti savo situaciją ir duoti sąžiningus patarimus asmeniškai mūsų klinikoje arba naudodamiesi „Skype“ ir „WhatsApp“. 

Ar klinika siūlo finansavimo galimybes?

Taip. Savo pacientams siūlome lanksčias ir patogias mokėjimo galimybes. Skambinkite arba rašykite el. Paštu, kad tai aptartumėte. 

Ką turėčiau daryti prieš plaukų persodinimo operaciją? 

Prieš plaukų persodinimo operaciją mažiausiai 3 dienas negalima vartoti alkoholio, vaistų, kurių sudėtyje yra aspirino, labai sočiųjų maisto produktų, tokių kaip čili, česnakai. Taip pat rekomenduojame susilaikyti nuo multivitaminų vartojimo. 

Tokių produktų naudojimas turi įtakos kraujo krešėjimo greičiui. Tai gali sukelti komplikacijų tiek procedūros metu, tiek po jos. Kartais prieš plaukų persodinimo operaciją naudinga atlikti kai kuriuos galvos odos priežiūros pratimus, siekiant pagerinti galvos odos būklę. 

Ar man bus atlikta plaukų persodinimo procedūra? 

Ne Plaukų persodinimas nėra skausminga procedūra. Didžiausi nepatogumai, kuriuos patiriate būdamas pacientas, yra pirmosios vietinės anestezijos injekcijos. Kai pradinės vietinės anestezijos injekcijos bus veiksmingos, visos tolesnės vietinės anestezijos injekcijos ir procedūros bus visiškai patogios ir nejautrios.  

Kada galėsite pamatyti plaukų persodinimo rezultatus? 

Tipiškas plaukų persodinimo rezultatas pradeda ryškėti maždaug po 3–4 mėnesių, kai plauko svogūnėliai patenka į naują plaukų augimo fazę. Augant naujiems plaukams, jie išstums senus, persodins ir jie iškris, kad suteiktų vietos naujiems plaukams augti. Storis ir pilnumas atrodys toliau, o galutiniai plaukų persodinimo rezultatai bus matomi per 12-18 mėnesių. 

Kaip greitai galiu grįžti į darbą po plaukų persodinimo? 

Į darbą galima grįžti po 24 valandų. Tai labai priklauso nuo jūsų atliekamo darbo tipo ir nuo to, kaip esate atviras žmonėms, žinantiems, kad jums buvo persodinti plaukai. 

Kaip greitai po procedūros mano išvaizda normalizuosis? 

Paprastai 7 dienos. Tačiau tai priklauso nuo plaukų persodinimo dydžio, taip pat nuo to, kaip gerai ir greitai jūsų kūnas pasveiksta. Kiekvienam pacientui tai yra skirtinga.  

Ar galima paimti plaukus iš kito donoro? 

Ne Šiuo metu negalima naudoti kito asmens plaukų, neatsižvelgiant į jų priklausomybę, pavyzdžiui, jei jie yra dvyniai ar giminaičiai. Kūnas tokius plaukų folikulus suvoks kaip svetimkūnius ir apsaugos nuo jų. Tai taip pat gali sukelti kitų komplikacijų. 

Ar prieš procedūrą reikia nusiskusti plaukus? 

Ne Jūsų plaukų ilgis, plaukų persodinimo technikos tipas priklausys nuo to, ar plaukus reikia gydyti, kad būtų galima persodinti plaukus. Geriausias būdas tai tiksliai nustatyti yra kreiptis į Rubenhair kliniką. Remdamiesi jūsų vertinimu, galėsime pasiūlyti geriausią sprendimą.  

Kiek laiko po procedūros galiu atnaujinti sportą? 

Paprastai po 2-4 savaičių. Tai susiję su persodintų plaukų kiekiu ir fizinės veiklos, kurią norite atnaujinti, tipu. 

Kas sukelia plaukų slinkimą? 

Plaukų slinkimas yra susijęs su daugeliu ligų ar ligų. Tačiau dauguma pacientų, sergančių plaukų slinkimu, turi androgeninę alopeciją arba alopeciją.

Ar galiu nusiprausti po dušu po plaukų persodinimo? 

Galite nusiprausti po dušu iškart po plaukų persodinimo. Tačiau neplaukite plaukų 3–5 dienas. Taip pat rekomenduojame šiuo laikotarpiu vengti tiesioginio vandens kontakto su transplantacijos vieta. Mes rekomenduojame naudoti dušo dangtelį ar pan. Kaip apsaugą. 

Ar plaukų persodinimo procedūra yra saugi? 

Plaukų persodinimas yra saugus, jei jis atliekamas tinkamomis sąlygomis įrengtoje operacinėje ir profesionaliai apmokytas bei patyręs personalas. Galite būti tikri, kad „Rubenhair Baltics“ klinikoje atliekama procedūra yra visiškai saugi. Kad tai užtikrintume, įdiegėme griežtus saugos protokolus, nes mūsų pacientų ir klinikos darbuotojų sauga mums yra itin svarbi.

Ar yra amžiaus riba plaukų persodinimo procedūrai? 

Plaukų persodinimo procedūrai nėra amžiaus ribos. Apskritai, pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos fitnesui, yra bendra sveikata ir plaukų donoro sritis. 

Ar po plaukų persodinimo reikalingas papildomas gydymas? 

Plaukų persodinimas yra vienintelis perspektyvus būdas atkurti prarastus plaukus. Svarbu žinoti, kad persodinti plaukai tik pakeičia prarastus plaukus ir neapsaugo nuo galimo esamų plaukų slinkimo. Pacientui gali tekti apsvarstyti nuolatinį prevencinį gydymą, kad būtų išvengta galimo plaukų slinkimo. 

Ar plaukų transplantacija tikrai veikia?

Visiškai! Iš esmės tai labai paprasta procedūra, perkelianti plaukus iš vienos galvos dalies į kitą. Tačiau labai svarbu, kad tai atliktų profesionalūs plaukų persodinimo medicinos darbuotojai, esantys tinkamoje klinikinėje aplinkoje. Tik tada galite būti tikri dėl sėkmės. 

Ar yra kitų plaukų persodinimo alternatyvų? 

Nėra kitos alternatyvos plaukų transplantacijai. Plaukų persodinimo operacija suteikia nuolatinį sprendimą pakeisti prarastus plaukus naujais. Tai leidžia jums mėgautis ataugusiais plaukais, plauti ir formuoti be jokių apribojimų. 

Ar persodinti plaukai auga?

Visiškai! Naujiems plaukams, kurie buvo persodinti, reikia laiko, kad prasidėtų naujas plaukų augimo ciklas. Po persodintų plaukų augimo atnaujinimo rezultatai bus nuolatiniai. Šis plaukų augimo ciklas yra tipiškas praėjus 2-4 mėnesiams po plaukų persodinimo procedūros. 

Ar moterys gali persodinti plaukus?

Žinoma! Moterų plaukai nesiskiria nuo vyrų plaukų ir gali būti persodinami lygiai taip pat. Tačiau moterų plaukų slinkimo priežastys ne visada sutampa su vyrų plaukų slinkimo priežastimis. Moterys turi atlikti daugiau sveikatos testų, kuriuos reikia atlikti siekiant nustatyti, ar plaukų persodinimas yra tinkamiausias pasirinkimas. 

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių po plaukų persodinimo? 

Nėra tiesioginio šalutinio poveikio, dėl kurio pacientai turėtų nerimauti po plaukų persodinimo procedūros.

Ar mano sveikatos draudimas apima plaukų persodinimo procedūrą? 

Paprastai ne! Plaukų transplantacija laikoma pasirinkta procedūra, kaip ir kosmetinė chirurgija. Labai mažai tikėtina, kad jūsų sveikatos draudimas padengs plaukų persodinimo išlaidas. Tačiau šį klausimą galite užduoti savo sveikatos draudimo paslaugų teikėjui. 

Kaip galiu atkurti plaukus?

Norint išsiaiškinti pagrindines plaukų slinkimo priežastis, svarbu pirmiausia apsilankyti pas gydytojus trichologą, kuris yra plaukų gydymo specialistas. Po konsultacijos trichologas nustatys tinkamiausią plaukų folikulų atstatymo procedūrą, kuri skatintų ir užtikrintų sveiką plaukų augimą ir išvaizdą. 

Kiek laiko augs persodinti plaukai? 

DHT dihidrotestosteronas yra hormonas, kuris iš pradžių sukelia plaukų slinkimą, bet nebeveikia persodinamų plaukų. Todėl persodinti plaukai turėtų išlikti amžinai. 

Ar plaukų persodinimas turi ilgalaikį poveikį? 

Svarbu suvokti, kad pagrindinis ilgalaikis plaukų persodinimo poveikis yra plonų plaukų prevencija. Dėl to plaukų persodinimas suteiks jums jaunesnę išvaizdą, geresnę gyvenimo kokybę, laimę ir gerovę. 

Koks yra plaukų persodinimo procedūros sėkmės rodiklis? 

Plaukų transplantacijos sėkmės rodiklis yra 100% garantuotas, jei jį atlieka profesionalus medicinos personalas plaukų persodinimo klinikoje.  

Kas sukelia plaukų slinkimą moterims?

Moterų plaukų slinkimo priežastys gali būti įvairios. Dažniausios priežastys gali būti skydliaukės ligos, PCOS (policistinių kiaušidžių sindromas), gimdymas, hormoniniai kontraceptikai, dieta, vitaminų, mineralų trūkumas, stresas ir menopauzė. Moterims plaukų slinkimas taip pat gali būti susijęs su androgenine alopecija, kuri yra panaši į vyrų. 

Kokie būdai išvengti plaukų slinkimo?

Veiksmingiausias būdas išvengti plaukų slinkimo yra anksti ir efektyviai gydyti plaukų slinkimą ankstyvoje stadijoje. Praradus plaukus, vienintelis būdas atkurti plaukus yra plaukų persodinimas. Turėtumėte pasikonsultuoti su plaukų atstatymo specialistu, kad nustatytumėte, ar plaukų persodinimas bus tinkamas jūsų konkrečiu atveju.

Kokie būdai skatina plaukų augimą? 

Plaukų augimą galima optimizuoti laikantis sveikos mitybos ir gyvenimo būdo. Pagrindinis tikslas yra aprūpinti organizmą pakankamu kiekiu vitaminų, mineralų ir baltymų. Taip pat svarbu išlaikyti sveiką hormonų pusiausvyrą organizme. 

Kur atliekama plaukų persodinimo procedūra? 

Procedūra atliekama mūsų „Rubenhair Baltics“ klinikoje Rygoje, kuri yra profesionaliai įrengta atlikti plaukų persodinimo operacijas ir būtinus sveikatos tyrimus. 

Ar turiu kirpti plaukus? 

Kai kuriais atvejais mes galime atlikti plaukų persodinimą, nesumažindami plaukų ilgio, priklausomai nuo reikalingo skiepų skaičiaus. Tačiau dažniausiai plaukus kirpame trumpai, kad gautume aukščiausios kokybės grafiką ir rezultatus. 

Kiek man reikia plaukų persodinimo procedūrų? 

Reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo jūsų tikslų, dabartinio plaukų slinkimo lygio ir nuo to, kaip jis gali pasikeisti ateityje. Daugumai pacientų per gyvenimą reikia 2 procedūrų. 

Po kiek laiko galiu pamatyti plaukų persodinimo rezultatus? 

Persodinti plaukai priims ir augs 3-6 savaites po plaukų persodinimo procedūros, o po 2-4 mėnesių pradės augti. Maždaug per 6 mėnesius tikimės, kad atsigavimas įpusės, o galutinis rezultatas bus pasiektas per 12–14 mėnesių. Plaukų augimo eiga gali skirtis, todėl rekomenduojame apsilankyti pas mūsų trichologus ir stebėti plaukų augimo progresą. 

Ar rezultatai po procedūros bus natūralūs? 

FUE plaukų persodinimo procedūrai reikalingi puikūs chirurginiai įgūdžiai ir natūralios dailiosios plaukų transplantacijos patirtis, todėl raginame pažvelgti į mūsų galeriją ir pamatyti, kaip mes pasiekiame natūralių rezultatų, o tai yra puikus sėkmingų plaukų persodinimo procedūrų ženklas. 

Ar galiu vėl gauti visiškai natūralių plaukų išvaizdą? 

Plaukų transplantacija negali pakeisti natūralaus įgimto plaukų tankio, tačiau chirurginiu planu, profesionaliu plaukų tankio išdėstymu ir tiksliais plaukų persodinimo kampais galime pasiekti natūralaus plaukų tankio ir apimties.

Ar plaukų persodinimo procedūra kelia pavojų mano sveikatai?

FUE procedūra yra labai saugi, minimaliai invazinė taikant vietinę nejautrą. Potencialus pavojus sveikatai yra labai mažas ir, kaip ir bet kuri chirurginė procedūra, pacientas klinikoje imasi visų būtinų medicininių atsargumo priemonių.

Kiek laiko trunka plaukų persodinimo procedūra? 

Procedūros trukmė paprastai yra 6–8 valandos vienos dienos plaukų persodinimo sesijai ir iš viso 12–16 valandų 2 dienų seansui. Galite atsipalaiduoti bet kuriuo metu, padaryti pertrauką išsitiesti ar naudotis patogumais. Procedūros trukmė priklauso nuo reikalingo skiepų skaičiaus ir jūsų plaukų savybių. Klinika pacientams siūlo atskirą poilsio erdvę su pasirinktais patiekalais, užkandžiais ir gaivinančiais gėrimais. 

Ar procedūros metu galiu skaityti knygą, žiūrėti televizorių ar telefoną? 

Taip, tai įmanoma procedūros metu, tačiau rekomenduojame klausytis muzikos telefone, žiūrėti televizorių ar filmus vienoje iš mūsų planšetinių kompiuterių ar televizorių. Tai gali būti patogiau, nes procedūros metu reikia pakeisti galvos padėtį. Netoliese yra elektros lizdai ir galite lengvai įkrauti telefoną ar planšetinį kompiuterį. 

Ką apie pietų ir maitinimo procedūras dienos metu? 

Savo klinikoje pacientams siūlome įvairių patiekalų kiekvienam skoniui. Jei turite kokių nors specialių mitybos reikalavimų, parašykite mums el. Laišką likus 7 dienoms iki procedūros, kad galėtume pateikti jūsų pasirinktą maistą. Papasakokite mums apie alergijas maistui ir galimas reakcijas į bet kokio tipo maistą. 

Kiek transplantatų bus persodinta? 

Mes jus informuosime apie persodintų transplantatų skaičių ir chirurgijos eigą visos procedūros metu. Bet kuriuo metu galite užduoti klausimus apie procedūros eigą. Per pietų pertrauką galite pažvelgti į savo skiepų ir folikulų kokybę, o klinikos darbuotojai padės jums suprasti ir paaiškinti procesą. Procedūros pabaigoje mes pateiksime santrauką, kurioje bus nurodytas tikslus jūsų procedūros skiepų skaičius. 

Ar galima atlikti plaukų persodinimo procedūrą, jei yra adatų fobija? 

Taip, tai įmanoma ir svarbu informuoti klinikos darbuotojus, kad galėtume pasiruošti ir užtikrinti, kad visos adatos ar injekciniai instrumentai būtų išdėstyti taip, kad pacientui jie nebūtų matomi. Adatų fobija yra labai paplitusi, todėl svarbu laiku informuoti klinikos darbuotojus ir kad mes galėtume paruošti plaukų persodinimo komandą, kad atliktume bet kokius pakeitimus, kad pacientui procedūra būtų lengvesnė. 

Kokius drabužius reikia dėvėti atliekant procedūrą? 

Rekomenduojame procedūros dieną atvykti į kliniką laisvais, sportiškais, patogiais drabužiais su storomis kojinėmis. Savo drabužius galite pakeisti klinikos pacientų salone. Vienkartinės šlepetės jums bus išduotos klinikoje. Po procedūros mes jums pateiksime naują beisbolo kepuraitę. 

Kokio režimo pacientui reikia po procedūros?

Jums bus pranešta ir paaiškinta apie jūsų asmeninę programą po procedūros, į kurią įeina 4 dienų antibiotikų kursas, apsaugantis nuo infekcijų, ir, pasirinktinai, kai kurie vaistai, siekiant išvengti pooperacinio patinimo.  

Kada galiu plaukti po procedūros? 

Rekomenduojame maudytis 14 dienų po procedūros, ypač baseinuose, kuriuose yra daug chloro. 

Kada galiu gerti alkoholį? 

Rekomenduojame vengti alkoholio mažiausiai 7 dienas po procedūros, taip pat atsižvelgiant į antibiotikų ir vaistų poreikį.  

Ar po procedūros galiu vykti į atostogų kelionę? 

Taip, rekomenduojame savaitę pailsėti, kad pasveiktumėte. Įsitikinkite, kad laikotės pooperacinių nurodymų ir 14 dienų po procedūros neleiskite tiesioginių saulės spindulių transplantacijos zonai. 

Kiek laiko po procedūros galiu degintis? 

Apsaugokite save nuo tiesioginių saulės spindulių ar lietaus mažiausiai 14 dienų po plaukų persodinimo procedūros. Praėjus dviem savaitėms po procedūros, rekomenduojame dėvėti skrybėlę, jei esate tiesioginiuose saulės spinduliuose. Būtinai imkitės visų priemonių, kad išvengtumėte saulės nudegimo ant galvos du mėnesius po procedūros. 

Kada galiu dėvėti motociklininko šalmą? 

Rekomenduojame palaukti 7 dienas po procedūros, kad vėl galėtumėte dėvėti apsauginius drabužius, pavyzdžiui, važiuoti motociklu ar slidinėti.

Pagerinkite savo gyvenimo kokybę ir kreipkitės patarimo į plaukų persodinimo ir gydymo klinikos „Rubenhair“ specialistus, kurie suteiks išsamius atsakymus į jūsų klausimus ir nustatys geriausią gydymo būdą. 

Skambinti tel. +371 267 777 76 arba užpildykite elektroninę formą ir mes su jumis susisieksime.