Barzdos ir ūsų transplantacija

Barzdos persodinimas FUE metodu

Stiprybė, išmintis ir prestižas

Nuo seniausių laikų barzda ir ūsai yra neatsiejami nuo stipraus vyro įvaizdžio. Kai kuriose kultūrose barzda taip pat yra siejama su išmintimi, prestižu, turtu ir jėga, tad barzdos ir ūsų netekimas gali turėti neigiamos įtakos vyro psichologinei savijautai. Apklausos rodo, jog net 45 proc. vyrų yra nepatenkinti netolygiai augančia barzda ar žandenomis. Dažniausiai problemos atsiranda dėl senėjimo, randų, imuninių ligų ir genetikos, tuomet plaukai plonėja, retėja, atsiranda plikų vietų, o kartais barzdos plaukai išnyksta visiškai.

Modernus metodas Holivudo išvaizdai

Vešlias, stilingas barzdas visame pasaulyje prieš keletą metų populiariais padarė žymūs Holivudo aktoriai. Vyrai, kuriems dėl įvairiausių priežasčių yra sudėtinga užsiauginti norimą barzdą, ūsus ar žandenas, naudojasi plaukų persodinimo FUE metodu, suteikiančiu plaukams didesnį tankumą ir storį visam laikui. Plaukų persodinimas FUE metodu yra procedūra, kuomet yra atnaujinamos plinkančios, nedidelio plaukuotumo barzdos ir ūsų vietos. Be to, ši procedūra gali būti taikoma ir žandenų bei skruostų zonoms. Metodas taikomas skirtingiems tikslams pasiekti: kai kurie vyrai pageidauja visiško vešlios barzdos atstatymo, o kai kuriems reikalingas tik kelių retėjančių zonų atnaujinimas.

FUE metodo unikalumas

FUE (Follicular Unit Extraction) metodas yra folikulų, persodinimas, kuomet plaukų folikulai pavieniui arba nedidelėmis grupėmis yra paimami iš sveikos odos vietos. Barzdos atnaujinimo procedūroms dažniausiai naudojami plaukai iš pakaušio. Galvos dalis virš nugaros paprastai turi didžiausią plaukuotumą, tad iš čia paimti plaukai suteikia barzdai natūralią, vešlią išvaizdą. 

Procedūros trukmė

Barzdos ir ūsų persodinimas atliekamas panaudojant vietinę nejautrą ir paprastai trunka apie 2-5 valandas. Visgi, jei atliekama visapusė vešlios barzdos atnaujinimo procedūra, ji gali užtrukti ilgiau. Pavyzdžiui, 1500 folikulų užteks norinti suformuoti „ožio” barzdelę, tačiau vešliai barzdai atkurti gali prireikti ir daugiau negu 3000 folikulų persodinimui. Barzdos, ūsų, žandenų ir antakių persodinimas yra didelio profesionalumo reikalaujančios procedūros, tad „Rubenhair Latvia” klinikoje jas atlieka savo srities ekspertai, kurie specializuojasi plaukų persodinimo srityje.

Rubenhair Latvia” klinikoje teikiame šias paslaugas FUE metodu:
FUE galvos plaukų transplantacija
FUE antakių transplantacija
FUE barzdos ir ūsų transplantacija

Ar FUE metodas Jums tinka? Užsiregistruokite konsultacijai pas mūsų specialistus: užpildykite

užklausimo formą arba skambinkite +371 267 777 76. Kalbame angliškai ir rusiškai.

„Rubenhair Latvia” – tai profesionalų komanda, visai netoli Jūsų, Rygoje.