Apie mus

Lyderė regione

Plaukų transplantacijos ir gydymo klinika „Rubenhair Latvia” – stipriausia Baltijos regione ir  vienintelė teikianti aukštos kokybės plaukų transplantacijos paslaugas FUE metodu. Šis metodas unikalus tuo, jog šimtai plauko folikulų persodinami pavieniui arba nedidelėmis grupelėmis, procedūra nepalieka randų ir turi ilgalaikį efektą. „Rubenhair Latvia” klinikoje taip pat persodiname antakių, blakstienų, barzdos ir ūsų plaukus. Kiekvienai procedūrai užtikriname aukščiausią kokybę ir patikimus rezultatus, tiek vyrams, tiek moterims.

Profesionalūs specialistai

„Rubenhair Latvia” specialistės ir kiti, daugiau negu dvidešimties metų patirtį turintys klinikos darbuotojai, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose seminaruose ir gydytojų kongresuose.

Unikalus metodas

Mes didžiuojamės klinikoje teikiama plaukų transplantacijos paslauga FUE (Follicular Unit Extraction) arba folikulų išėmimo pavieniui metodu. Tai besiūlė, randų nepaliekanti „mikro” procedūra, kuomet plaukai persodinami po vieną folikulą arba nedidelėmis grupelėmis (2-4 folikulai). Metodas užtikrina natūraliai išliekančius ir ilgalaikius rezultatus. Šiuo metu FUE yra moderniausia plaukų persodinimo procedūra pasaulyje, neturinti kitų, tokius puikius rezultatus užtikrinančių, alternatyvų.

Paslaugos kiekvienam

Vienas iš „Rubenhair Latvia” klinikos tikslų – keisti žmonių požiūrį į plaukų persodinimą ir gydymą. Naudojant šiuolaikines technologijas plaukų persodinimas gali būti itin saugus ir atliekamas daugeliui žmonių. Jei turite klausimų dėl plaukų persodinimo ir gydymo, užsiregistruokite konsultacijai – mūsų specialistai Jums suteiks išsamius atsakymus į visus klausimus. Esame visai netoli Jūsų – Rygoje, tad iš Lietuvos galite atvykti vienai dienai. Jei reikia pagalbos organizuojant kelionę ar nakvynę, esame Jūsų paslaugoms. 

Pateikti užklausimą „Rubenhair Latvia” yra licencijuota ir sertifikuota sveikatos priežiūros institucija Latvijos Respublikoje ir Europos Sąjungoje (registro nr. 010001474). Daugiau negu 20 metų veikiančioje klinikoje dirba stipri komanda: dermatologai, trichologai, chirurgai, slaugytojai ir kiti specialistai.