Antakių transplantacija

Antakių persodinimas FUE metodu

Antakiai pagal Jūsų pageidavimus

Antakių forma, dydis ir vieta veide yra labai svarbi žmogaus išvaizdai ir savivertei. Antakių slinkimo priežastys gali būti įvairios: ligos, traumos, randai arba genetinės priežastys. Itin dažnai antakiai  ūna išretėję dėl per didelio jų pešiojimo. 9-ojo dešimtmečio pabaigoje siauri antakiai buvo madingi, pešiojami pažeidžiant plauko folikulus, tad vėliau plaukai tiesiog neataugdavo. Antakių tatuiravimas arba makiažas gali atkurti antakių formą, tačiau procedūros dažnai būna nemalonios arba neturi pageidaujamo efekto. Kad ir kokios būtų antakių retėjimo priežastys, „Rubenhair Latvia” klinikoje pirmiausia yra analizuojamos problemos priežastys, o tada pasirenkamos efektyviausios gydymo priemonės..

FUE metodas antakių persodinimui

FUE metodas antakiams yra beveik toks kaip ir galvos plaukų persodinimo atveju, skirtumas tik tas, kad antakių folikulai yra atskiriami ir persodinami po vieną plauką, nes taip jie auga antakiuose. Antakių persodinimui skirti  laukai dažniausiai paimami iš odos, esančios už ausų. Gydytojas specialaus mikroskopinio instrumento pagalba kiekvieną plauką įterpia į reikiamą odos vietą, pagal nurodytą antakių formą.

Plaukai persodinami taip, kad atitiktų natūralų antakių tankumą ir augimo kryptį. Be to, po kurio laiko patys plaukai prisitaiko prie natūralios antakių formos. Procedūra yra minimaliai invazinė, neskausminga, nepalieka randų, o persodinimui naudojama vietinė nejautra. Apie FUE metodą Antakių persodinimas yra didelio profesionalumo reikalaujančios procedūros, tad „Rubenhair Latvia” klinikoje jas atlieka savo srities ekspertai, kurie specializuojasi plaukų persodinimo srityje.

Rubenhair Latvia” klinikoje teikiame šias paslaugas FUE metodu:
FUE galvos plaukų transplantacija
FUE antakių transplantacija
FUE barzdos ir ūsų transplantacija

Ar FUE metodas Jums tinka? Užsiregistruokite konsultacijai pas mūsų specialistus: užpildykite užklausimo formą arba skambinkite +371 267 777 76. Kalbame angliškai ir rusiškai.

 „Rubenhair Latvia” – profesionalų komanda, visai netoli Jūsų, Rygoje.